0

SERIJA A: Preokret u Ređo Emiliji (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.14 u 20:13

Na startu 13. kola Serije A viđen je meč koji je kladioničarski rečnikom došao „iz dvojke u keca“ odnosno Sasuolo je i pored zaostatka na poluvremenu na kraju uspeo da savlada Veronu sa 2:1.

Ekipa našeg Boška Jankovića koji zbog povrede nije bio u timu povela je već u sedmom minutu golom defanzivca Morasa. Da bi bodovi mogli da ostanu u Ređo Emiliji najavio je Sansone početkom drugog dela igre, a da tako i bude pobrinuo se Tajder koji je u 77. minutu postavio konačan rezultat.

Goal Taider – Sassuolo 2-1 Verona – 29-11-2014 by Gol-Live

Kako Sasuolo već sedam utakmica uzastopno ne zna za poraz to mu je donelo proboj do čak sedme pozicije koju trenutno deli sa Milanom pošto oba tima imaju po 18 bodova, dok je Verona ostala na 14 poena odnosno ostala je na 12. mestu.