0

PRIMERA: Iznenađenje u Vigu (VIDEO)

Objavljeno: 29.11.14 u 23:52

Malo iznenađenje u subotnjem večernjem terminu 13. kola Primere napravio je Eibar koji je odneo sva tri boda sa Balaidosa savladavši Seltu sa 1:0.

Jedini pogodak viđen je na isteku pola sata igre kada je Manu del Moral iskoristio odličnu asistenciju Arubarene. Pokušao je domaći tim na sve načine da dođe makar do izjednačenja, pa je trener čak iz igre izveo našeg Nemanju Radoju u 63. minutu kako bi pojačao napad nešto ofanzivnijim Matijasom Fernandezom, ali ni to nije mnogo pomoglo timu iz Galicije koji nije imao ni sreće pošto je u poslednjem minutu pogođen okvir gola. Na drugoj strani za Eibar nije nastupio Dejan Lekić kojeg nije bilo ni na klupi.

Pobedom u Vigu Eibar je na tabeli preskočio čak četiri ekipe i sada se nalazi na 10. mestu sa ukupno 16 osvojenih bodova, a Selta ima četiri više odnosno nalazi se na sedmoj poziciji.