0

PRIJATELJSKE: Portugalija bolja od Argentine, Nemci od Španije (VIDEO)

Objavljeno: 18.11.14 u 23:03

U večernjem terminu odigrano je još pregršt prijateljskih utakmica, a izdvajamo duele Portugalije i Argentine (Ronalda i Mesija), zatim evropskog i svetskog prvaka Španije i Nemačke, kao i mečeve naših rivala u kvalifikacionoj grupi H.

Danci se nisu dobro proveli u našem komšiluku pošto su ih Rumuni potopili u roku od pet minuta sa brza dva pogotka. Sa druge strane Albanci su dugo pružali otpor Italijanima da bi na kraju pobednika odlučio Salihi i to autogolom.

Rusi su pokorili Mađarsku, Litvanci odoleli Ukrajincima, dok je Republika Irska lako izašla na kraj sa reprezentacijom SAD. Po četiri pogotka viđeno je u duelu Poljske i Švajcarske koji su podeljeni na ravne časti i u meču Škotske i Engleske u kojem su gosti bili efikasniji odnosno trijumfovali su sa 3:1.

Jedan gol odlučio je duele Portugalije i Argentine, Španije i Nemačke odnosno Francuske i Švedske. Portugalci su do trijumfa u duelu sa aktuelnim vicešampionima sveta do pobede došli u samoj završnici, Kros je bio nešto brži sa pogtkom za Nemce u duelu sa „furijom“, a „trikolori“ su duel sa „vikinzima“ prelomili golom Varana u 83. minutu.

Slovačka – Finska 2:1 (2:1)