0

SERIJA A: Ljajićeva golčina pečat na pobedu Rome, Inter sačuvao pobedu (VIDEO)

Objavljeno: 09.11.14 u 22:40

Odigrane su poslednje dve utakmice 11. kola Serije A, Roma je bez previše problema došla do tri boda u duelu sa Torinom, dok se Inter ponovo obrukao odigravši samo 2:2 sa Veronom.

Rimljani su već u prvih 45 minuta rešili pitanje pobednika u duelu sa danas slabim Torinom pošto su Torosidis i Keita pogađali mrežiu Žilea, da bi tačku na ovaj duel prelepim golom sa oko 25 metara stavio Adem Ljajić koji se našao9 u startnoj postavi „vučice“. Svih 90 minuta odigrao je i Nikola Maksimović za gostujući tim.

Ljajic Amazing Gooal (3:0) AS Roma vs Torino 09… by livegoals1

Full Match Roma 3 – 0 Torino – Serie A (09-11… by tuanhtran

Ponovo je Nemanja Vidić mogao da bude Interov tragičar pošto je Verona povela posle njegove slabe intervencije odnosno srpski internacionalac je bio daleko od svog direktnog rivala Luke Tonija koji je goste doveo u vođstvo. Ipak, Argentinac Ikardi je sa dva pogotka napravio preokret, ali to nije bilo dovoljno za konačan trijumf Intera. Mogao je Toni da bude i dvostruki strelac da je u 52. minutu iskoristio penal, ali tada je od njega bio bolji Samir Handanović.

Ipak, gosti su od tog momenta na terenu imali igrača više pošto je zbog dva žuta kartona isključen Medel, a terensku inicijativu su iskoristili u pretposlednjem minutu kada je Lopez savladao slovenačkog golmana.

Inter 2:2 Verona Full Match & Goals Highlights… by livegoals1

Roma je posle večerašnjeg trijumfa ponovo na tri boda zaostatka za vodećim Juventusom, Inter je ostao an devetom mestu sa 16 poena, Verona je ostala na 11, a Torino  na 13. poziciji na tabeli Serije A.