0

JSL: Jagodina nastavila niz, remi na Voždovcu, nula u Kragujevcu

Objavljeno: 02.11.14 u 15:34

U popodnevnim mečevima 11. kola Jelen Superlige, Jagodina je u gostima savladala ekipu Donjeg Srema rezultatom 2:3, dok u preostala dva susreta nije bilo pobednika – Voždovac – Spartak 1:1, Radnički 1923 – OFK Beograd – 0:0.

jsl

Jagodina je nakon pobede nad Partizanom u prošlom kolu, nastavila seriju pobeda i u gostima savladala ekipu Donjeg Srema golovima Filipovića u 40, Arsenijevića u 44. i Šušnjara u 72. minutu, dok su strelci za domaće bili Krunić u prvom i Đurić u 35. minutu.

Voždovac je na svom stadionu remizirao sa Spartakom, domaći su poveli preko Babovića u 38. minutu, a konačan rezultat postavio je Farkaš šest minuta pre kraja.

U Kragujevcu nije bilo golova, ali su Radnički i OFK Beograd meč završili sa desetoricom na terenu

Podsetimo, ranije danas, Crvena zvezda je kao gost savladala ekipu Rada – 2:1.