0

PRIMERA: Goleada na Kalderonu, Grizman poveo Atletiko ka pobedi (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.14 u 20:02

Fudbaleri madridskog Atletika savladali su borbenu Kordobu u drugom meču dana 10. kola Primere sa 4:2 (1:0) pred skoro 50 hiljada gledalaca na Visente Kalderonu.

grizman-simeone

Dufgo su se mučili šampioni da otvore bunker gostiju koje sa klupe predvodi Miroslav Đukić, ali je to na kraju pošlo od noge Grizmanu kojem je dosta pomogao Luso kojeg je u 43. minutu lopta pogodila na putu ka mreže. Izjednačili su gosti u ranoj fazi drugog poluvremena preko Gilasa koji je udarcem glavnom posle kornera savladao Moju, ali je potom usledila kanonada ka gostujućem golu od čega su tri lopte završile u mreži Kordobe. Konačnih 4:2 u 87. minutu postavio je strelac i prvog gola za Đukićev tim – Gilas.

All Goals – Atl. Madrid 4-2 Cordoba – 01-11-2014 by VideoGreen

Aleksandar Pantić je odigrao svih 90 minuta za goste i uklpio se u sivili svog tima koji za sada ostaje na 18. mestu, dok se Atletiko makar privremeno probio do druge pozicije sa samo bodom manje od Reala, ali oba tima imaju po meč više od Barselone i Sevilje timova koji su pre ovog kola bili na čelu tabele.