0

NASTAVLJA SE LOŠ NIZ CRNO-BELIH: OFK Beograd otkinuo bodove Partizanu! (VIDEO)

Objavljeno: 29.10.14 u 18:33

Fudbaleri Partizana i OFK Beograda remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u zaostalom meču sedmog kola Jelen Superlige.

Gosti su poveli golom Dražića u 41. minutu, a izjednačio je Lazović u 65. Partizan je vezao i drugi meč bez pobede, pa je ostao na deobi prvog mesta sa Vojvodinom sa 25 bodova, dok Crvena zvezda ima 23.

Prvu veliku priliku na utakmici imao je Petar Škuletić kada ga je u 20. minutu maestralno proigrao Saša Ilić, ali je u situaciji jedan na jedan golman Čupić bio uspešniji.

Kazna je stigla u finišu prvog dela igre kada je Dražić nakon duplog pasa izašao pred Lukača i rutinski poslao loptu u dalji ugao, nakon čega je otrčao ka južnoj tribini.

Partizan je u drugom poluvremenu krenuo na sve ili ništa, Drinčić je u 56. minutu zatresao prečku iz slobodnog udarca, ali je nekoliko minuta kasnije Lazović bio precizan za izjednačenje.

Nakon centaršuta Andrije Živkovića sa levog boka, Lazović se na drugoj stativi našao na pravom mestu i lako sproveo loptu u mrežu za 1:1.

Novu šansu Škuletić je imao u 68. minutu. Lazović ga je proigrao, a napadač Partizana je iz trka pogodio stativu.

Aleksandar Ješić je imao šansu da vrati prednost gostima u 73. minutu. Posle polukontre šutirao je veoma dobro sa 20 metara, ali je Lukač izbacio u korner iz kojeg je OFK Beograd pogodio stativu.

Crno-beli su nastavili inicijativu, u 75. minutu Petrović je odlično prošao po levom boku i uposlio Lazovića, ali je ovaj šutirao pored gola.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata, pa su ekipe podelile plen u zaostalom kolu JSL.

Sastavi:

Partizan: Lukač, Stevanović, Petrović, Ćirković, Stanković, Ilić, Drinčić Živković, Ninković, Lazović, Škuletić.

OFK Beograd: Čupić, Vasilić, Antonov, Savić, Vasiljević, Zdjelar, Jovanović, Gajić, Andrić, Janković, Dražić.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.