0

SERIJA A: Bez pobednika na San Siru (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.14 u 22:41

Milan i Fiorentina odigrali su nerešeno 1:1 u poslednjem meču 8. kola Serije A, a moglo bi da se kaže da će gosti biti zadovoljniji takvim raspletom.

ilicic-fiorentina

Istina tim iz Firence je imao veći posed lopte, ali pre svega zbog toga što je pokušavao da izjednači nakon što je Milan poveo golom de Jonga u 25. minutu. Gosti su sredinom drugog dela uspeli u toj nameri pošto je rezervista Iličić koji je lepim udarcem sa distance poravnao rezultat, a ispostaviće se kasnije tako i postaviti konačan rezultat.

De Jong Gooal (1:0) AC Milan vs Fiorentina 26… by livegoals1

Milan je tako posle dve vezane pobede ponovo kiksnuo i to pred svojim navijačima pa ostaje na šestom mestu sa 15 bodova odnosno sedam manje od vodećeg Juventusa, dok je Fiorentina za koju je danas svih 90 minuta odigrao Nenad Tomović upisala deseti poen i ostaje na 11. poziciji na tabeli.

Ilicic Goooal (1:1) AC Milan vs Fiorentina 26… by livegoals1