0

PRIMERA: Ludilo u Sevilji u poslednjih 10 minuta (VIDEO)

Objavljeno: 26.10.14 u 21:03

U pretposlednjem meču 9. kola Primere sva uzbuđenja su viđena u samoj završnici u kojoj je domaća Sevilja napravila preokret u duelu sa Vilajrealom i trijumfovala sa 2:1 (0:0).

Primera-Logo

Kada je Vijeto u 79. minutu postigao gol za „žutu podmornicu“ izgledalo je da će Andalužani teško uspeti da izbegnu drugi poraz u sezoni odnosno da neće uspeti da se vraqte na drugo mesto na tabeli. Ipak tako nisu mislili Suarez koji je u 88. minutu iskoristio smušenost gostujuće odbrane i Baka koji je u sudijskoj nadoknadi realizovao opravdano dosuđen penal posle prekršaja nad Tremulanom.

Sevilja je ovim trijumfom ponovo preskočila madridski Real odnosno ima isti broj bodova kao vodeća Barselona uz lošiju gol razliku, dok je Viljareal ostao na 14 poena odnosno na osmoj poziciji tabele Primere.