SERIJA A: Sampdorija – Roma, Mihajlović – Ljajić 0:0!

Objavljeno: 25.10.14 u 22:49

U derbiju osmog kola Serije A, Sampdorija i Roma su remizirali 0:0.

SerijaA-Logo

„Vučica“ je bila bolji rival na „Luiđi Ferariju“, imala je više od igre, bolje šanse, ali ih nije iskoristila. Bio je ovo novi susret bivšeg selektora Srbije Siniše Mihajlovića i bivšeg „orla“ Adema Ljajića, koji su izgleda zaboravili nesuglasice i rukovali se pre meča.

U utakmici odigranoj u 18 časova Sasuolo je u gostima sa 3:1 savladao fenjeraša Parmu. Strelci za tim sa Sicilije bili su Flokari u 20. minutu, Akrebi u 23. minutu i Taider u 52. minutu. Počasni gol za Parmu postigao je Kasano u 78. minutu.