0

SERIJA A: Remi na Meaci, Macari na izlaznim vratima (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.14 u 22:39

U poslednjoj utakmici nedeljnog programa 7. kola Serije A Inter i Napoli su podelili bodove odigravši 2:2, a bliži trijumfu su bili gosti koji dva puta nisu uspeli da sačuvaju prednost.

serie-a-tim-logo1

U izjednačenom meču sva četiri gola su u samoj završnici meča. Gosti su najpre došli do prednosti preko Kaljehona u 79. minutu da bi vrlo brzo Gvarin na asistenciju Ikardija izjednačio i činilo se da će to biti konačan rezultat.

Međutim, najpre je Kaljehon ponovo doveo Napolitance u prednost i to u 90. minutu, ali je od poraza domaću ekipu spasio Ernaneš golom već u sledećem napadu.

Nemanja Vidić je odigrao svih 90 minuta, dok je Zdravko Kuzmanović utakmicu gledao sa klupe. Kako Inter ni u trećoj uzastopnoj utakmici nije zabeležio trijumf odnosno od devet mogućih osvojio je samo bod videćemo da li će uprava kluba prema najavama otpustiti trenera Valtera Macarija.

Klub iz Milana sa devet osvojenih bodova u sedam utakmica deli deveto mesto sa Fiorentinom, a ni Napoli nije mnogo bolji odnsno ima samo dva poena više i na deobi je sedme pozicije sa Veronom.