0

SERIJA A: Roma za pola sata zgromila Kjevo uz Ljajićevu ‘bombu'(VIDEO)

Objavljeno: 18.10.14 u 20:10

Roma je pred svojim navijačima u prvom meču 7. kola sa laganih 3:0 savladala Kjevo, a zanimljivo je da su sva tri gola pala za nešto više od pola sata.

Adem Ljajić

Već u četvrtom minutu Destro je udarcem glavom posle kornera savladao golmana tima iz Verone, da bi Adem Ljajić u 25. posle dubinske lopte Totije uspeo da se izbori za prostor i oštrim udarcem iskosa postigne drugi gol za „vučicu. Tačku na ovaj meč već u 33. minutu stavio je iskusni kapiten Rome koje je realizovao penal psle prekršaja nad De Rosijem.

Srpski internacionalci Adem Ljajić i Ivan Radovanović odigrali su svih 90 minuta za Romu odnosno Kjevo.

Roma je tako ostvarila šestu pobedu u tekućem šampionatu i bodovno se izjednačila sa vodećim Juventusom, dok je Kjevo ostao na samo četiri poena i nalazi se u donjem delu tabele odnosno sa samo bodom više od Parme, Palerma i Sasuola koji su na samom dnu.