0

SERIJA A: Verona u finišu oborila na pleća Kaljari (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.14 u 19:55

Na premijeri 6. kola Serije A Verona je golom u samoj završnici uspela da osvoji sva tri boda u duelu sa Kaljarijem – 1:0.

Serie-A

Iako je domaći tim, za koji je od 67. minuta igrao i Boško Janković, imao terensku inicijativu konkretniji su bili gosti sa Sardinije pa bi moglo da se kaže da bi remi bio najrealniji ishod, ali tako nije mislio strelac jedinog gola Tahtsidis koji je je savladao Kranja u 89. minutu posle asistencije Halfredsona.

Verona je ovim trijumofom došla do 11. boda i deobe četvrtog mesta sa Sampdorijom, dok je Kaljari ostao na svega četiri poena i na deobi 14. pozicije.