0

BUNDESLIGA: Goleada u Frankfurtu pripala Ajntrahtu

Objavljeno: 04.10.14 u 20:45

Ajntraht iz Frankfurta je u poslednjem meču subotnjeg programa 7. kola Bundeslige pred svojim navijačima na kraju uspeo da savlada goste iz Kelna sa 3:2 (1:1).

Bundesliga-Banner

Jarčevi su preko Risea poveli već u 15. minutu, ali se na odmor ipak otišlo sa nerešenim rezultatom pošto je akcija Seferovića i Mejera krunisana golom. Isti akteri u istim ulogama su doveli domaći tim do prednsoti od 2:1, ali je Hektor izjednačio u 65. minutu. Peti gol je takođe bio delo gostujućeg fudbalera Vimera, ali je problem što je on savladao sopstvenog golmana.

Ekipa Slobodana Medojevića i Aleksandra Ignjoskog, koji su od starta bili na terenu, je ovim trijumfom došla do deobe trećeg mesta sa Borusijom iz Menhengladbaha i Bajerom iz Leverkuzena pošto sva tri tima imaju po 12 bodova, dok je Keln ostao an samo šest poena odnosno na 14. poziciji.