0

BUNDESLIGA: Levandovski i Roben pregazili Hanover, Klopova četa tone sve više (VIDEO)

Objavljeno: 04.10.14 u 17:30

Fudbaleri Bajerna iz Minhena nastavili su da gaze sve pred sobom, a sada je ceh platio Hanover 4:0 (3:0), dok sa druge strane Borusija nikako da pobedi u Bundesligi, „milioneri“ su sada sa 1:0 poraženi od nejakog HSV.

Roben

Kakav šou Levandovskog i Robena. Dva fantastična napadača postigla su po dva gola u trijumfu svog tima. Rafinja je već u 6. minutu uposlio zaboravljenog Levandovskog, a ovaj neometan savladao golmana Hanovera.

U 13. minutu već je bilo 2:0 za Bajern. Kapiten Lam je loptu dodao do Robena, a ovaj u svom stilu sa desnog boka krenuo u sredinu i ponovo naterao Cilera da ide u mrežu po loptu.

Do kraja prvog poluvremena Bavarci su postigli jo jedan pogodak. Sada je Šaćiri fantastično uposlio Levandovskog, a ovaj zicere ne zna da promaši – 3:0.

Konačnih 4:0 u 79. minutu postavio je Roben. Ponovo je Holanđanin promešao odbranu Hanovera i rutinski loptu smestio iza leđa golmana Cilera.

Za razliku od utakmica u Ligi šampiona, u Bundesligi Borusiju niko ne može da prepozna. „Milioneri“ se nalaze u donjem delu tabele, a tako će ostati i posle sedmog kola. Ovoga puta na Signal Iduna parku slavio je Hamburger sa 1:0. Gol odluke u 35. minutu postavio je Losaga, koji je komotno mogao da se ušeta u gol Vajdenfelera.

Srpski reprezentativac Miloš Jojić u igru je ušao sa klupe u drugom poluvremenu, dok je Neven Subotić utakmicu odgledao sa klupe.