0

BUNDESLIGA: HSV postigao gol, ali ponovo izgubio (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.14 u 20:14

U poslednjem meču 6. kola Bundeslige Ajntraht je odneo sva tri boda iz Hamburga pošto je golom u samoj završnici trijumfovao sa 2:1 (1:0).

bundesliga-logo-2010

Činilo se da će HSV golom postignutim posle punih 508 minuta posta uspeti da uzme makar bod, pošto su gosti došli do predsnoti pogotkom Seferovića, ali je tu nadu domaćeg tima odneo Lukas Pjazon. Brazilac je u igru ušao u 86. minutu, ali mu je i to bilo dovoljno da postigne pogodak vredan tri boda za tim iz Frankfurta za koji su od starta igrali Aleksandar Ignjoski (zamenjen u 71. minutu) i Slobodan Medojević.

HSV-SGE by dm_508330fd0494f

Ajntraht je ovim trijumfom došao do devetog boda odnosno nalazi se na sedmom mestu na tabeli, dok je HSV zakucan za dno tabele sa samo dva boda iz šest odigranih mečeva i samo jednim postignutim golom.