0

PREMIJER LIGA: Kranjčar evrogolom doneo bod ‘policajcima’ (VIDEO)

Objavljeno: 20.09.14 u 15:50

Fudbaleri Kvins park rendžersa i Stoka odigrali su nerešeno 2:2 (1:1) u prvom meču petog kola Premijer Lige.

Premijer liga logo

Gosti su poveli u 11. minutu pogotkom Diufa. Bio je to dobar centaršut fudbalera Stouka, Krauč je visoko skočio, spustio loptu do Senegalca,a ovaj pogodio sa dva metra.

KPR je do izjednačenja stigao u 42. minutu. Korner je izveo Mač, a najviši u skoku bio je Klaker i glavom je savladao Begovića. Od tog trenutka „policajci“ su preuzeli inicijativu.

Ipak, to u fudbalu ništa ne znači. Posle velike greške beka domaćih Isle, Mozes je ukrao loptu, uposlio Krauča u srcu šesnaesterca, a ovaj kao iz topa pogodio mrežu za novo vođstvo Stouka 2:1.

Bod KPR doneo je najbolji igrač utakmice Hrvat Niko Kranjčar, koji je u 88. minutu postigao evrogol iz slobodnog udarca. Bio je ovo sigurno jedan od lepših pogodaka ove sezone.