0

SERIJA A: Preokret na Bentegodiju (VIDEO)

Objavljeno: 15.09.14 u 22:56

U poslednjoj utakmici 2. kola Serije A Verona je pred svojim navijačima savladala Palermo sa 2:1 (1:1).

Serie-A-logo-201314

Interesantno je da je domaći tim napravio veliki preokret pošto su gosti u 18. minutu poveli preko Vaskeza, ali je iskusni Luka Toni golom iz penela u završnici prvog poluvremena doneo izjednačenje svom timu. Gol odluke ustvari je atogol Pizana koji je u 77. minutu savladao svog golmana Sorentina. Srpski internacionalac Boško Janković je ceo meč odgledao sa klupe za rezerve.

Ovim trijumfom Verona se priključila grupi timova koji imaju po četiri boda posle dva kola (Inter, Sampdorija, Atalanta), dok je Palermo ostao na samo jednom poenu odnosno gori su za sada samo Parma i Empoli.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.