0

SERIJA A: Milan lako do pobede u deriju kola (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.14 u 19:57

U prve dve utakmice nedeljnog programa 1. kola Serije A Milan je pred svojim navijačima lako savladao Lacio, dok su Atalanta i Verona podelili bodove.

SerijaA-Logo

Na San Siru su viđena čak četiri pogotka i sva četiri su delo igrača Milana, ali je domaći tim trijumfovao rezultatom 3:1 pošto je Aleks uspeo da savlada Dijega Lopeza polovinom drugog dela igre. Srećom po navijače Rosonera do tog trenutka već tri lopte su završile iza leđa golmana Lacija Beriše. Za rimski tim ceo meč odigrao je Dušan Basta, dok je Filip Đorđević u 59. minutu zamenio Miroslava Klozea.

All Goals AC Milan 3-1 Lazio Highlights Serie… by enteritainmentoffical

Što se tiče meča u Bergamu tamo nije bilo pogodaka pa su Atalanta i Verona podelili bodove. Za gostujući tim je svih 90 minuta vrlo dobor odigrao Boško Janković.