0

PRIMERA: Veliki preokret na Anoeti, Sosijedad ponizio prvaka Evrope (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.14 u 22:57

Odigrane su još dve utakmice 2. kola Primere, a pravi spektakl viđen je u Baskiji odnosno San Sebastijanu gde je u duelu kraljevskih klubova Sosijedadu gostovao Real.

kasiljas-sosijedad-reae

Kada su Madriđani posle svega 11 minuta poveli sa 2:0, a pored toga su imali još nekoliko odličnih šansi, činilo se da se ne piše dobro domaćoj ekipi. Međutim, situacija an terenu se potpuno promenila već u drugom delu prvog poluvremena kada je Sosijedad preko Martineza i Zurutuze uspeli da izjednače, da bi potpuni preokret napravili u razmaku od 65. do 75. minuta. Najpre je Zurutuza doveo u vođstvo Baskijce, da bi tačku na I stavio Karlos Vela.

Real Sociedad vs Real Madrid 4-2 All Goals And… by enteritainmentoffical

Zanimljivo je bilo i u Galiciji odnosno La Korunji gde je Rajo Valjekano bio na domak od velike gostujuće pobede, ali je Kuenka pogotkom u petom minutu nadoknade vremena uspeo da zadrži makar jedan bod svom timu.