0

PL: Totenhem se igrao, Stouk remizirao upkos igraču više (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.14 u 17:30

Totenhem je u drugom kolu Premijer lige pregazio Kvins Park Rendžers sa 4:0, i to lagano. Sa druge strane, Hal i Stouk su odigrali nerešeno, 1:1.

Premijer liga logo

Tek 24. put u 850 premijerligaških utakmica Totenhem je već u prvom poluvremenu pogodio tri puta. Rano su poveli, već u 12. minutu preko Čadlija, povisio je Dajer u 30, a Čadli se u strelce upisao i u 37. Adebajor je postavio konačan rezultat u 65. minutu.

Stouk Siti je izvojevao 1:1 na gostovanju kod Hala, iako je od 15. minuta imao igrača više zbog isključenja Džejmija Čestera. Nikica Jelavić je u 42. minutu šokirao Stouk i omogućio Halu da se postavi u blok. Koji, doduše, nije izdržao. Rajan Šokros je u 83. minutu pogodio za konačnih 1:1.