0

Počelo u Nemačkoj: Šampion nastavio po starom (VIDEO)

Objavljeno: 22.08.14 u 22:55

Fudbaleri Bajerna pobedom nad Volfsburgom 2:1 (1:0) otvorili su novu sezonu u najposećenijoj ligi na svetu Bundesu.MilerŠampion Nemačke je od samog starta stavio na znanje „vukovima“ da nemaju šta da traže na Alijanc areni, ali se ni „zeleni“ nisu uplašili, te je malo falilo da izbore „iks“ protiv moćne čete Pepa Gvardiole.

U početku meča se Bajern dosta mučio kako bi našao put do gola Volfsburga. Pronašao ga je u 37. minutu kada je Roben napravio slalom kroz odbranu protivnika, uposlio Milera kome sa pet metara nije bilo teško da savlada Grina. Rezultatom 1:0 otišlo se na poluvreme.

U nastavku su Bavarci brzo stigli do drugog gola. Bio je to brz kontranapad, Roben je dodao loptu do Levandovskog, ovaj je vratio Holanđaninu koji je u 47. minutu pogodio za 2:0. Konačnih 2:1 u 52. minutu evrogolom je postavio Olić.

Mogao je do kraja utakmice Bajern da uveća svoju prednost, ali je u 88. minutu Roben pogodio prečku.