0

Kolarov sa ‘kreča’ doneo pobedu Sitiju (VIDEO)

Objavljeno: 18.07.14 u 22:44

Pre odlaska na amaeričku turneju fudbaleri Mančester Sitija odigrali su pripremni meč protiv škotskog Hartsa i to na gostovanju, a pobedu od 2:1 šampionu Premijer lige doneo je srpski reprezentativac Aleksandar Kolarov.

kolarov-lopta

Kolarov je pri rezultatu 1:1 u 80. minutu ppreuzeo odgovornost na sebe kada je sudija dosudio prekršaj nam Havsom. Jakim i preciznim udarcem Srbin je pogodio levi ugao gola Hartsa pa iako je golman pročitao gde će lopta proći nije uspeo da je zaustavi.

Pre toga Siti je došao do prednosti u 25. minutu preko Skota Sinklera, da bi Kabaljero u 57. doneo izjednačenje klubu iz Edinburga.

Srpski internacionalci u redovima Sitija odigrali su po jedno poluvreme, Matija Nastasić prvo, a Aleksandar Kolarov drugo.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj fejsbuk stranici Hotsport.rs, kao i na našem Tviter nalogu.