0

Roma teže nego što se očekivalo slavila protiv Sasuola (VIDEO)

Objavljeno: 30.03.14 u 14:15

Fudbaleri Rome savladali su kao gosti ekipu Sasuola rezultatom 2:0 (1:0), u okviru 30. kola italijanske Serije A.

Sasuolo Roma

Roma je do pobede protiv pretposlednjeg tima u Seriji A stigla teže nego što je očekivano. Iako su dobro otvorili meč i došli do prednosti golom Matije Destra u 16. minutu, fudbaleri ‘vučice’ nisu uspeli još neki put da zatresu mrežu Sasuola u prvom poluvremenu.

Ni u nastavku susreta gosti nisu uspevali da nađu rešenje za dobro postavljenu odbranu domaćih. Sve do samog finiša utakmice, kada je Bastos postigao pogodak za konačnih 2:0 i tako otklonio dileme oko pobednika.

Roma je i dalje drugoplasirana sa 70 osvojenih bodova, dok je Sasuolo pretposlednji sa 21 bodom.

U mečevima odigranim u subotu, Atalanta je savladala Bolonju u gostima sa 2:0 golovima De Luke i Estigaribije u prvom delu meča, dok je Milan bio bolji od Kjeva.