0

Nejmar i Mesi doneli novi trijumf Barseloni, Rajo iz penala savladao Osasunu (VIDEO)

Objavljeno: 26.03.14 u 22:31

Večeras od 20 časova su odigrana još dva meča u okviru 30. kola španske Primere, u kojima su Barselona i Rajo Valjekano savladali Seltu i Osasunu.

Barselona

Barselona je na ‘Nou Kampu’ sa 3:0 rutinski savladala ekipu Selte. Katalonci su dominirali tokom čitavog meča, a već na poluvremenu su imali dva gola prednosti. Nejmar je već u 6. minutu pogodio za 1:0, nakon asistencije Sančeza, a u listu strelaca je uspeo da se upiše i Mesi nakon dodavanja Inijeste. Loša vest za Katalonce je povreda Viktora Valdesa, koji je u 21. minutu iznet sa terena.

U nastavku susreta, tačnije u 67. minutu, Nejmar je postigao svoj drugi gol na meču za konačnih 3:0.

Ovom pobedom Barselona je makar na kratko preuzela prvo mesto na tabeli sa 72 boda, dok je Selta ostala na 12. poziciji sa 32 osvojena boda.

U drugom susretu večeri Rajo Valjekano je golom iz penala savladao Osasunu rezultatom 1:0. Strelac je bio Larivej u poslednjim trenucima utakmice.