0

Juventus melje redom, Milan i Napoli upisali pobede (VIDEO)

Objavljeno: 26.03.14 u 23:30

Večeras od 20.45 časova je odigrano 8 mečeva u italijanskoj Seriji A na kojima su postignuta 22 gola.

Juventus

Juventus je na svom terenu savladao Parmu rezultatom 2:1 i tako stigao još bliže odbrani šampionske titule. Dvostruki strelac za ‘Staru damu’ iz Torina bio je Karlos Tevez, dok je jedini gol za goste postigao Molinaro u drugom poluvremenu.

Lacio je poražen na gostovanju Đenovi rezultatom 2:0. Domaći su došli do pobede Đilardina u 65. i Fetfacidisa u 83. minutu.

Kjevo je na svom terenu rutinski savladao Bolonju rezultatom 3:0. Dva gola za tim iz Verone je postigao Paloši, a konačan rezultat je postavio Rigoni.

Sampdorija je kao gost savladala Sasuolo sa 2:1. Sanson je u prvom minutu doneo prednost gostima, Longi je u 16. minutu poravnao na 1:1, ali je Okaka u 66. minutu pogodio za pobedu Sampdorije.

Milan je u derbiju kola savladao Fiorentinu sa 2:0. Mekses je u 23. minutu bio strelac za 1:0, dok je konačnih 2:0 postavio Mario Baloteli iz slobodnjaka u 64. minutu.

Atalanta je golovima De Luke i Denisa savladala Livorno sa 2:0, dok je Kaljari golom Nenea trijumfovao nad Veronom.

Napoli je ostvario najubedljiviju pobedu nad Katanijom rezultatom 4:2. Napolitanci su na poluvremenu vodili sa 4:0, a strelci su bili Zapata dva puta, Kaljehon i Enrike. Strelci za domaće bili su Moncon i Giomber.