0

Pirlov slobodnjak u 90. za pobedu Juvea, majstorija Kuardada u trijumfu Viole (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.14 u 22:49

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima ekipu Đenove rezultatom 0:1 (0:0), dok je Fiorentina bila bolja od Kijeva – 3:1 u poslednjim nedeljnim mečevima 28. kola Serije A.

andrea-pirlo

Đenova je propustila veliku priliku da povede pošto je 20 minuta pre kraja Kalajo promašio penal. Pobedonosni gol za Juve postigao je Pirlo u 89. minutu.

Juventus suvereno grabi ka novoj tituli, pošto ima 75 bodova, 17 više od Rome, koja ima i dva meča manje.

U drugom večerašnjem susretu, Fiorentina je kao domaćin savladala Kijevo sa 3:1 golovima Kuardada u 11, Matrija u 39. i Gomeza u 89. minutu, dok je jedini pogodak za goste postigao Paloski 62. minutu. Meč u Firenci obeležio je predivan pogodak Kuardada koji se sve češće spominje kao zamena na desnom boku Barselone umesto Danija Alveša.