0

Barsa kao u bajci, Mesi najbolji strelac u istoriji kluba! (VIDEO)

Objavljeno: 16.03.14 u 18:48

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom Kamp Nou ekipu Osasune rezultatom 7:0 (3:0), a meč je obeležio Lionel Mesi koji je sa tri pogotka postao najbolji strelac u istoriji kluba.

Lionel Mesi

Mesiju je uoči ovog duela nedostajalo da postigne dva gola kako bi na klupskoj listi strelaca prestigao Alkantaru sa 369 golova. Mesi je načeo mrežu domaćih u 18. minutu, a potom pogodio i u 63. i 88. minutu i došao do brojke od 372 pogotka u dresu Barselone.

Preostale pogotke za Katalonce postigli su Aleksis Sančez u 22, Inijesta u 34, Teljo u 78. i Pedro u 90. minutu.

Inače, na ovom susretu ovih dana kritikovani Nejmar čitav meč je presedeo na klupi, a videćemo da li će Brazilac podići formu do narednog vikenda kada Barsa gostuje Real Madridu.

Na tabeli vodi Real sa 70, Atletiko ima 67, a Barselona 66 bodova.