0

Preokret u Svonsiju, Fulam konačno pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.14 u 18:13

Za razliku od naših superligaških fudbalera koji su na četiri duela postigli samo tri gola na mečevima 30. kola Premijer lige napadači nisu škrtarili sa pogocima pošto ih je viđeno 17 na šest mečeva odnosno skoro tri po utakmici. Na četiri meča trijumfovali su domaći timovi, a čast gostiju spasio je Vest Bromvič Albion koji je trijumfovao protiv Svonsija.

Premier-League-logo1

Najuzbudljivije je bilo u Liverpulu gde je Everton golom Kolemana u trećem minutu nadoknade vremena uspeo da savlada Kardif sa 2:1 pošto su pre toga precizni bili Delofeu sa jedne odnosno Kala sa druge strane.

Fulam je golom Deđagaha konačno uspeo da dođe do celog plena (posle devet mečeva bez trijumfa) u duelu sa Njukaslom, dok u Sanderlendu nije bilo pogodaka odnosno Kristal Palas je uspeo da se odbrani i odnese jedan bod.

Najefikasniji meč je viđen u Sautemptonu gde su „sveci“ čak četiri puta pogađali mrežu „kanarinaca“ kojima je dva pogotka bilo suviše malo čak i za remi.

Vest Hem je rano poveo golom Kerola u Stouku, ali je to bilo sve od gostiju iz londona koji su posle toga tri puta morali da vade loptu iz svoje mreže.

Preokret se desio i u Svonsiju i to onaj kladioničarskim rečnikom rečeno „iz keca u dvojku“ pošto je domaći tim na poluvreme otišao sa golom prednosti, ali je na kraju ostao praznih šaka pošto je VBA preko Sesenjoa i Mulumbua došao do pobede