0

Inter slavio u Veroni (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.14 u 23:01

U prvom meču 28. kola italijanske Serije A, Inter je kao gost savladao Veronu rezultatom 2:0 (1:0).

Verona Inter

Gosti iz Milana poveli su već nakon 13 minuta igre, a strelac je bio Rodrigo Palasio, da bi u 63. minutu konačan rezultat postavio Žonatan, asistent Argentincu kod prvog gola. Imala je Verona svoje šanse, jedan gol joj je poništen, a najopasniji u redovima domaćih bio je iskusni Luka Toni. Međutim, kada se sve sagleda, Inter je zaslužio pobedu u Veroni.

‘Neroazuri’ su sada na 4. poziciji Serije A sa 47 osvojenih bodova, dok je Verona sedmoplasirana sa sedam bodova manje.