0

CSKA bolji u derbiju od Zenita (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.14 u 15:01

Nakon šest uzastopnih utakmica u kojima CSKA nije uspevao da savlada Zenit iz Sankt Peterburga „armejci“ su konačno došli do trijumfa i to u meču 21. kola Premijer lige Rusije – 1:0.

milanov-cska

Jedini gol na meču postigao je mladi vezista Georgi Milanov koji je prelepim udarcem u 32. minutu savladao Lodigina i tako je, ispostaviće se kasnije, doneo sva tri boda svom timu.

Za domaći tim 85 minuta je odigrao vrlo dobro Zoran Tošić, dok je na drugoj strani Aleksandar Luković utakmicu odgledao sa klupe za rezerve.

Ovim trijumfom CSKA se vratio u šampionsku trku pošto sada ima 37 bodova odnosno šest manje od vodeće Lokomotive, dok je Zenit (41) dao priliku Spartaku i Dinamu da ga preteknu na drugoj poziciji.