0

FA kup: Vigan pobedio Siti i zakazao duel sa Arsenalom (VIDEO)

Objavljeno: 09.03.14 u 19:07

Fudbaleri Vigana poslednji su polufinalisti FA kupa pošto su danas u gostima savladali Mančester Siti rezultatom 1:2 (0:1).

Nasri

Gosti su poveli golom Gomeza sa bele tačke u 27. minutu koji je skrivio Martin Demikelis. Početkom drugog dela igre, Perč je povisio na 0:2. To je nateralo menadžera domaćih Manuela Pelegrinija da napravi trostruku izmenu, pa je na teren ubacio Džeka, Silvu i Milnera, a izašli su Jaja Ture, Hesus Navas i Negredo.

Ipak, Siti je uspeo samo da smanji preko Nasrija u 68. minutu. Do kraja domaći su imali niz šansi, Džeko je pogodio stativu, dok je najbolju propustio Milner koji je sa tri metra šutirao preko gola.

Srpski fudbaleri Aleksandar Kolarov i Matija Nastastić nisu se našli u sastavu domaćih.

U polufinalu 12. i 13. aprila sastaće se Arsenal – Vigan i Hal – Šefild junajted.