0

Kastro otkinuo bodove Viljarealu (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.14 u 13:52

Fudbaleri Viljareala i Betisa podelili su bodove odigravši 1:1 u okviru 26. kola španske Primere.

Viljareal Betis

Dugo nije bilo golova na meču, sve dok Bruno nije realizovao penal i doveo domaćina u vođstvo u 71. minutu susreta. Devet minuta kasnije, napadač Uče pravi glupost, dobija drugi žuti karton i ostavlja svom tim sa igračem manje na terenu. Gosti to koriste preko odličnog Kastra koji postiže gol u 85. minutu i donosi bod ekipi Betisa.

Viljareal sada ima 43 boda i trenutno je peti na tabeli španske Primere, a tu poziciju deli sa Real Sosijedadom. Betis je ostao na začelju sa svega 14 osvojenih bodova.

Gol Bruna:

Gol Kastra:

Kompletne rezultate, tabelu i raspored španske Primere možete pogledati na Livescore stranici našeg portala.