0

Barsa se približila Realu, Valensija pala u Madridu (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.14 u 22:51

Fudbaleri Barselone pobedili su na svom “Kamp Nou“ ekipu Almerije rezultatom 3:1 (2:1), dok je Valensija u gostima poražena od Rajo Valjekana – 1:0 u 26. kolu Lige Primere.

Mesi

Barselona se ovim trijumfom približila Real Madridu na bod zaostatka, a strelci za Katalonce bili su Sančez u devetom, Mesi u 24. iz slobodnog udarca, Pujol u 83. minutu nakon kornera i Ćavi u 89. minutu. Jedini pogodak za domaće postigao je Truhilo u 27. minutu takođe nakon kornera.

U drugom večerašnjem susretu, Rajo je kao domaćin bio bolji od Valensije minimalnim rezultatom 1:0 golom Lariveja u 61. minutu. Gosti su meč završili sa igračem manje pošto je 15 minuta pre kraja zbog dva žuta kartona isključen Baragan.

Valensija je ostala deveta sa 35 bodova, dok je Valjekano sa 23 i dalje u zoni ispadanja.

Ranije danas, Atletiko i Real su remizirali 2:2, Viljareal i Betis – 1:1, dok je Sevilja bila bolja od Sosijedada – 1:0.