0

Minesota sa penala do bodova, Bafalo niže pobede (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.14 u 09:32

Prethodne večeri odigrane su samo četiri utakmice u okviru NHL šampionata, ali sve četiri su bile veoma uzbudljive.

vankuver-minesota-penali

Najinteresantnije je bilo u Vankuveru gde su domaći Kanuksi tek posle penala poraženi Minesote (1:1 posle 65 minuta) i to tek golom u sedmoj seriji.

Bafalo je proigrao nakon pauze zbog olimpijskog turnira pa je vezao i treću pobedu savladavši San Hoze sa 4:2 pred svojim navijačima i to pre svega zbog bolje igre u poslednjoj deonici koju je rešio u svoju korist sa 3:1.

I Kolorado je u poslednjoj deonici prelomio meč protiv Feniksa, da bi na kraju zabeležio identičnu pobedu kao i Sajbersi.

Gol Endruja Kolijana u 4. minutu bio je jedini u duelu Anahajma i Sent Luisa koji je minimalnim rezultatom u svoju korist rešila domaća ekipa.

Na našoj livescore stranici možete da vidite sve rezultate kako NHL lige, tako i ostalih hokejaških liga.