0

Levante i sa igračem manje prejak za Osasunu (VIDEO)

Objavljeno: 01.03.14 u 20:38

Fudbaleri levantea su bez većih problema, na svom terenu, savladali Osasunu sa 2:0 (2:0) u 26. kolu španske Primere.

Levante Osasuna

Domaći su odlično otvorili utakmicu i stigli do prednosti već u 4. minutu golom Diopa. Do kraja prvog poluvremena Garsija je, nakon asistencije Huanfrana, povisio na 2:0 što se ispostavilo kao konačan rezultat. Gostima iz Pamplone nije pomogla ni prednost igrača više zbog isključenja Kasadesusa u 60. minutu.

Levante je sada sedmoplasirani sa 36 bodova, dok je Osasuna na 12. mestu sa 29 osvojenih bodova, a čitavu tabelu kao i raspored i rezultate španske Primere možete pogledati na našoj Livescore stranici.