0

Het-trik Aduriza za slavlje Bilbaa (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.14 u 22:35

Fudbaleri Atletik Bilbaa ubedljivo su savladali Granadu u okviru 26. kola španske Primere rezultatom 4:0.

Atletik Bilbao

Domaći tim je poveo već u 6. minutu susreta preko Aduriza, a raspoloženi napadač je 12 minuta kasnije postigao i svoj drugi gol na meču i tako duplirao prednost domaćeg tima.

Aduriz je kompletirao svoj het-trik golom sa bele tačke u 74. minutu susreta a konačnih 4:0 postavio je Gurpegi u 80. minutu.

Ovom pobedom Atletik Bilbao je stigao do 50 bodova, sa kojima čvrsto drži četvrto mesto na tabeli dok je Granada ostala na 13. poziciji sa 27 bodova na svom kontu.