0

JSL: Pobeda Voždovca, remi u Pećincima (FOTO)

Objavljeno: 22.02.14 u 15:28

Posle više od dva meseca pauze, lopta se konačno zakotrljala na superligaškim terenima.

Od planirane četiri utakmice koje su trebale da počnu u 13 sati i 30 minuta, odigrane su tri. Zbog vremenskih prilika i nemogućih uslova za igru meč između Spartaka i Slobode Point je odložen, a novi termin odigravanja će naknadno biti utvrđen.

Najzanimljiviji meč ovog kola trebalo je da bude duel Novog Pazara i Partizana, ali on je završen nepopularnim rezultatom 0:0.

U malom gradskom derbiju Voždovac je golom Nemanje Obradovića savladao OFK Beograd sa 1:0.

Fudbaleri Donjeg Srema i Vojvodine podelili su podove na startu prolećnog dela šampiona pošto su igrali nerešeno 1:1.

Posle starta Milinković-Savića nad Krunićem u kaznenom prostoru Vojdovine, sudija je pokazao na belu tačku, a siguran je bio Ognjen Damnjanović koji je doveo Donji Srem u vođstvo.

Vojvodina je izjednačila u 72. minutu golom Jovana Stojanovića. Samo desetak minuta provedenih na terenu bilo je potrebno fudbaleru Vojvodine da zatrese mrežu domaćina i donese bod svom timu.