0

Velika nula Novog Pazara i Partizana! (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.14 u 15:22

Fudbaleri Novog Pazara i Partizana podelili su bodove odigravši 0:0 u prvom kolu prolećnog dela prvenstva Jelen Superlige.

Domaći tim je pred punim tribinama imao početnu inicijativu i delovao agilnije na terenu. Vremenom su se crno-beli oslobodili pritiska i preuzeli inicijativu, te stvorili nekoliko prilika u finišu prvog dela ali nisu ozbiljnije ugrozili gol Novog Pazara.

U nastavku oba trenera su vršeći izmene pokušali da dođu do gola rivala ali golova nije bilo. Pokušavali su uglavnom Škuletić i Luka a Partizanu je u nadoknadi vremena poništen pogodak Živkovića zbog faula nad domaćim golmanom.

Novi Pazar je sada peti sa 25 osvojenih bodova, dok je Partizan sa 34 boda ostao na prvoj poziciji na tabeli ali Crvena zvezda ima priliku da rivale pretekne već danas nakon meča sa Javorom.

Tok meča:

90+4′ – Kraj! Meč je završen bez golova, Novi Pazar 0, Partizan 0.

90+1′ – Živković postižen gol nakon skoka Škuletića ali je pogodak poništen zbog faula nad golmanom.

90′ – Igraće se tri minuta nadoknade.

89′ – Partizan je krenuo u veliki napad na gol domaćeg tima. Protić je dobio žuti karton.

85′ – Grbić menja Luku u gostujućem timu.

83′ – Pavlović iz Novog Pazara dobija žuti karton.

82′ – Par kornera, nešto više faulova, promene rezultata nema.

79′ – Živković ulazi u igru i menja Malbašića.

76′ – Šut Aksentijevića, ali samo pored gola. Ulazimo u poslednjih četvrt sata utakmice.

68′ – Brašanac dobija žuti karton a potom i napušta igru a umesto njega na terenu je Pantić.

64′ – Na jednoj strani blokiran udarac Pavlovića, na drugoj Ilića, hoćemo li danas videti neki pogodak?!

58′ – Kecap je pokušao glavom ali samo preko gola.

55′ – Prva izmena na meču. U domaćem timu Pavlović ulazi u igru a Sotirović izlazi.

53′ – U ovim minutima Luka pokušava da samostalno napravi prednost za svoj tim, ali ne uspeva, mreže i dalje miruju.

47′ – Prvi udarac u drugom poluvremenu uputio je Luka, koji je blokiran.

45′ – Kraj prvo poluvremena. Prvih 45 minuta bez golova, domaćin je bolje počeo, crno-beli su krajem poluvremena preuzeli inicijativu, imali nekoliko solidnih prilika ali na meču nije bilo onih „stopostotnih“.

43′ – Partizan definitivno ima inicijativu, domaći tim se blago povukao, Škuletić najagilniji ali promena rezultata nema.

Promašaj Škuletića:

40′ – Period igre kada je Partizan preuzeo inicijativu. Prvo je šutirao Škuletić a dva minuta kasnije upravo Škuletić odlično ostavlja loptu za Luku koji šutira daleko preko gola.

35′ – Najbolja šansa na meču za Partizan! Škuletić je dobro prošao te uposlio Malbašića čiji centaršut oko peterca niko nije uspeo da sprovede u mrežu. Ostaje 0:0.

32′ – Prvi karton i za domaći tim. Zaradio ga je Kecap zbog burne reakcije.

30′  – Partizan je imao dva kornera iz kojih crno-beli fudbaleri nisu uspeli da stvore ništa konkretno.

28′ – Ponovo je usledio period igre u kojem domaćin ima vidnu inicijativu i ponovo je u centru pažnje Otašević kojem manjka koncentracije u finišu.

23′ – Prvi karton na meču dobija Malbašić koji je „požuteo“ zbog oštrog starta.

20′ – Ništa bitnije se ne događa na meču, vodi se velika borba na sredini terena, domaći tim je bio konkretniji ali promena rezultata nije na vidiku.

13′ – Prvi šut u okvir gola imao je domaći tim. Nakon centaršuta šutirao je Otašević ali je Lukač sigurno intervenisao.

8′ – Za sada bez pravih prilika, domaći tim deluje življe na terenu u uvodnim minutima meča.

1′ – Počeo je meč u Novom Pazaru. Uslovi za igru su dobri, tribine su pune do poslednjeg mesta a domaći navijači stvaraju sjajnu atmosferu.

Postave:
Novi Pazar: Budaković-Stevanović, Otašević, Vuković, Protić – Obrovac, Mutavdžić, Arsenijević, Ragipović, Kecap – Sotirović
Partizan: Lukač – Aksentijević, Trajković, Obradović, Volkov – Drinčić, Brašanac, Luka, Ilić, Malbašić – Škuletić

Fudbaleri Partizana danas gostuju ekipi Novog Pazara u okviru prvog kola prolećnog dela šampionata Jelen Superlige.

Jasno je da crno-belima, kao i obično, predstoji teško gostovanje u Novom Pazaru, što su domaći navijači uspeli da naglase fantastičnom bakljadom organizovanom sinoć.

Šampion Srbije je doveo veliki broj igrača, ali i ostao bez Jojića, zvanično najboljeg fudbalera lige u jesenjem delu sezone, pa navijači sa nestrpljenjem iščekuju da vide kako će praktično novi tim igrati, uz novog trenera na klupi.

Partizan je u drugi deo sezone ušao sa bodom više od Crvene zvezde i ova dva tima su se, očekivano, već izdvojila kao glavni konkurenti za titulu u prvom delu sezone, a novi trener Nikolić je tokom priprema više puta istakao da sve zavisi od crno-belih, te da nije nemoguće da upišu svih 15 pobeda u 15 prolećnih mečeva.

Meč u Novom Pazaru počinje od 13 časova i 30 minuta a prenos svih najvažnijih dešavanja možete pratiti uživo na našem portalu.