0

Promašio penal ‘Panenkom’ pa dobio srednji prst (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.14 u 12:36

Bugarski Ludogorec napravio je veliko iznenađenje pobedom nad Lacijom u Rimu (0:1), a pobeda je mogla da bude i ubedljivija da je Djakov u 9. minutu iskoristio penal.

berisa-djakov-panenka

Vezista gostiju je pokušao na atraktivan način popularnom „Panenkom“ da savalda Berišu, ali je to uradio prilično loše pa je albanski golman uspeo da se pridigne i uhvati mu „živu loptu“. Međutim, tu nije bio kraj pošto je Beriša Djakovu nakon toga pokazao srednji prst što je očigledno promaklo sudijama jer nije kažnjen ni žutim kartonom. Za razliku od njega Bugarin je do 55. minutu zaradio dve javne opomene pa je morao da napusti teren.