0

Jojić strelac na debiju, ubedljive pobede Borusije i Bajerna (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.14 u 17:26

Na pet utakmica 21. kola odigranih u subotu popodne viđeno je čak 21 pogodak, četiri pobede domaćih timova i remi u Bremenu.

jojic-obamejang

Ono što je za ovdašnje ljubitelje fudbala prva vest je da je Miloš Jojić na svom debiju u zvaničnim utakmicama u dresu Borusije iz Dortmunda uspeo da postigne pogodak kojim je postavio konačnih 4:0 u duelu „milionera“ sa Ajntrahtom iz Frankfurta. Zanimljivo je da je bivši fudbaler Partizana samo koji trenutak ranije ušao u igru umesto Mhtarijana.

Bajern je pred svojim navijačima na Alijanc areni pitanje pobednika u duelu sa Frajburgom rešio već u prvom poluvremenu pogocima Dante i Šaćirija, da bi Pizaro u samoj završnici stavio tačku na ovaj duel.

Vrlo zanimljivo je bilo u Braunšvajgu gde je domaći tim dva puta pravio preokret protiv Hamburgera, a junak pobede domaćeg tima bio je trostruki strelac Kumbela. Hofenhajm je lako izašao na kraj sa gsotima iz Štutgarta koji su u očajnoj formi, dok je Borusija iz Menhegladbaha propustila veliku šansu da osvoji sva tri boda u Bremenu protiv Verdera za koji je svih 90 minuta odigrao Aleksandar Ignjoski.