0

Lion dobio u Nantu, Đorđević dao gol pa isključen, Biševac povređen (VIDEO)

Objavljeno: 09.02.14 u 15:55

U prvom nedeljnom meču 24. kola Šampionata Francuske Olimpik iz Liona uspeo je da trijumfuje u Nantu sa 2:1 (1:0) i tako ostane u trci za jedno od mesta koje vode u evropska takmičenja.

FOOTBALL : Nantes vs Monaco - Ligue 1 - 24/11/2013

Gosti su poveli preko Lakazeta krajem prvog poluvremena, da bi Gomis pogotkom iz penala duplirao prednost Olimpika. Tada se učinilo da će Gardeov tim lako doći do bodova, ali je neizvesnost u meč u 84. minutu svojim devetim golom u sezoni vratio Filip Đorđević.

Međutim, reprezentativac Srbije je samo dva minuta kasnije zaradio drugi žuti karton ostvavivši tako svoje saigrače na cedilu. Na drugoj strani Milan Biševac je odigrao vrlo dobro u prvih 45 minuta, ali je u poluvremenu ostao u svlačionici zbog povrede.

Lion sada ima 37 bodova i preskočio je ekipu Remsa sa sedmom mestu, dok je Nant ostao na devetom sa 33 poena osvojena u 23 odigrana kola.