Het-trik Azara za prvo mesto (VIDEO)

Objavljeno: 08.02.14 u 18:16

Fudbaleri Čelsija iskoristili su neuspehe Arsenala i Mančester Sitija i preuzevli vođstvo u Premijer ligi.

Azar

Fantastičnu igru Eden Azar je krunisao sa tri gola za pobedu od 3:0 protiv Njukasl Junajteda. Kod prvog gola asistent Azaru bio je srpski reprezentativac Branislav Ivanović.

Iznenađenje je priredila ekipa Noriča koja je odigrala meč bez golova protiv favorizovanog Mančester Sitija.

Odlične partije pružili su Kristal Palas i Vest Hem Junajted koji su ostvarili veoma bitne pobede u borbi za opstanak.

Hal Siti je upisao nova tri boda na gosotvanju protiv Sanderlenda golovima Longa i Jelavića.

Veoma uzbudljivo prvo poluvreme odigrali su Sautempton i Stouk. Bilo je 2:2, rezultat koji je stajao na semaforu i posle 90. minuta.