Navijači Crvene zvezde na startu polufinalnog meča Kupa Radivoja Koraća sa Radničkim vređali su trenera Partizana Duška Vujoševića.

FOTO: STARSPORT
Nakon što su trenera Partizana nazivali pogrdnim imenima, navijači Zvezde razvili su transparent “Sramota je pobeci, a ne izgubiti“, a u nastavku pisalo “jer ostaće tek komšija mali“ aludirajući na poraz od FMP-a u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća.

FOTO: STARSPORT
hotsport.rs
“jer ostaće tek komšija mali“ rece panter, i seti se da je Petar Bozic trofejniji od njegove davno zamrznute zvezde.
Sramota je da smete da se javite. Realno lepo ce im covek objasniti za 2 nedelje kako se postaje sampion. Da je Dule hteo trofej rizikovao bi i ubacio bi sve pa sta nam Bog da, a ovako nista od trofeja, ali svi zdravi.
Oni neka gledaju njih a ne nas ne znam gde su bili dosad nema ih 12god a od jednom i oni prate kosarku…
Vidimo se u Aba ligi 😀
taj komsija ima duplo vise trofeja od njih i Evropski je prvak 😀 neka razmisle malo o tome
Oni da razmisljaju navijali bi za svoj klub a ne za sve sto igra protiv partizana :)..tako da uzalud pokusavas 🙂