0

Žervinjo doneo prednost Romi (VIDEO)

Objavljeno: 05.02.14 u 22:52

Fudbaleri Rome stekli su kakvu takvu prednost protiv Napolija u polufinalu Kupa Italije, pošto su u prvom meču slavili rezultatom 3:2.

Gervinho celebrates scoring for Roma in their 2-0 Serie A win at Sampdoria on 25 September.

„Vučica“ je stekla veliku prednost u prvom poluvremenu golovima Žervinja i kevina Strotmana. Već na startu drugog poluvremena golman Rme De Santis se nije dobro snašao i postiže autogol kojim daje nadu gostima iz Napulja.

Napoli stiže do izjednačenja u 70. minutu preko Driza Mertensa. Ipak, Roma stiže do trijumfa u završnici meča kada je radost navijačima na Olimpiku doneo Žervinjo svojim drugim golom.

Srpski fudbaler Adem Ljajić igrao je do 72. minuta kada ga je zamenio Alesandro Florenci.

Revanš meč na programu je za sedam dana u Napulju.

AS Roma 3-2 Napoli by Ball-Control