0

Pepova mašinerija ne staje: Petarda Bajerna (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.14 u 19:30

Fudbaleri Bajern Minhena nastavili su da terorišu timove Bundeslige pošto su danas na “Alijanc areni“ deklasirali Frankfurt rezultatom 5:0 (2:0).

roben-riberi

Mrežu gostiju načeo je Gece u 12. minutu na asistenciju Mandžukića, a Riberi minut pre odlaska na odmor postiže pogodak za 2:0. U nastavku utakmice najpre je pogodio Roben posle samo dva minuta provedenih na terenu, a u 69. Dante glavom postiže za 4:0.

Konačan rezultat postavio je Mandžukić u 89. minutu.

Ovim trijumfom Bajern je zadržao prednost u odnosu na svoje rivale Bajer Leverkuzen i Borusiju Dortmund. Bajer ima 53, Bajer 40, a Borusija 46 bodova.