0

Atalanta pregazila Napoli (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.14 u 17:00

Najveće iznenađenje na današnjim mečevima Serije A priredili su fudbaleri ATalante koji su na svom terenu pregazili Napoli sa 3:0.

Atalanta

Posle mirnog prvog poluvremena, Gustavo Denis je u 47. minutu načeo mrežu Napolitanaca. Isti igrač povisio je vođstvo ekipe iz Bergama u 64. minutu, a konačnih 3:0 postavio je Maksimilijano Moralez šest minuta kasnije.

All Goals – Atalanta 3-0 Napoli – 02-02-2014… by The-Best-Games

Lacio je slavio u Veroni protiv Kjeva sa 0:2. Kandreva je načeo domaćina u 6. minutu, a Balde Keita je u 70. minutu potvrdio pobedu nebeskoplavih.

Chievo 0-2 Lazio (All Goals) 02.02 ourmatch.net by ourmatch

Prava goleada viđena je u Kataniji gde je domaći tim igrao protiv Livorna nerešeno 3:3, a Verona je u gostima slavila protiv Sasuola sa 1:2.

Utakmica između Rome i Parme odložena je zbog jake kiše koja je potopila teren.