0

Monaku samo bod u duelu sa Lorijenom (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.14 u 18:58

Fudbaleri Monaka odigrali su nerešeno 2:2 (1:1), sa ekipom Lorijena u 23. kolu francuske Lige 1 i tako povećali svoj zaostatak za vodećim Pari Sen Žermenom na 5 bodova.

Monako

Lorijen je čak dva puta imao prednost na ovom susretu, ali na kraju nije uspeo da zabeleži pobedu. Prvo je u 12. minutu Vinsent Abubakar glavom sa 5 metara zakucao loptu u mrežu, nakon centaršuta Mone-Paketa, za 1:0.

Napadač Monaka, Valer German, izjednačio je rezultat u 41. minutu, nakon odlične asistencije Riviere. Rezultatom 1:1 završen je prvi deo utakmice.

U nastavku susreta nije bilo promene rezultata sve do 73. minuta. A onda Džeremi Aliadier postiže pogodak za novo slavlje i vođstvo Lorijena, 2:1. I kada je već delovalo da će domaći upisati veliku pobedu, Lajvin Kurzava postiže pogodak u 88. minutu i donosi Monaku bod na ovom susretu.

Nakon 23 odigrana kola Monako je i dalje drugi sa 49 osvojenih bodova, 5 manje od PSŽ-a, dok je Lorijen 10. sa 32 boda.