0

Milanu samo bod u duelu sa Torinom (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.14 u 23:09

Ekipa Milana je u 22. kolu italijanske Serije A, na ‘San Siru’, dočekala Torino, a meč je okončan bez pobednika rezultatom 1:1 (0:1).

Milan Torino

Iako je Milan bolje otvorio utakmicu i imao inicijativu, Torino je stigao do prednosti. U 18. minutu Imobile je izbegao ofsajd zamku, sjajnim driblingom se oslobodio Bonere i pogodio za vođstvo svog tima 1:0. Gosti su u 29. minutu imali šansu da dupliraju prednost, ali je Farnerud loše šutirao iz veoma izgledne pozicije. S druge strane, Muntari i Kaka su pokušali da donesu izjednačenje Milanu, ali njihovi pokušaji nisu bili precizni.

Ipak, nakon samo pet minuta igre u nastavku ‘rosoneri’ su konačno stigli do toliko željenog izjednačenja. Adil Rami je fantastičnim udarcem savladao Padelija za 1:1. Ohrabreni povoljnim rezultatom igrači Milana su nastavili sa napadima na gol Torina, imali više od igre, ali nisu uspeli da realizuju ono malo šansi što su stvorili. Najbliži postizanju drugog gola bili su u 77. minutu kada je Kakin udarac iz slobodnog udarca majstorski zaustavio Padeli. Na kraju je ostalo 1:1.

Nakon 22 odigrana kola Torino je na 6. poziciji sa 33 osvojena boda, dok je Milan 9. sa 29 bodova.