0

Ibrahimović i Aleks vodili PSŽ do nove pobede (VIDEO)

Objavljeno: 31.01.14 u 23:01

Fudbaleri aktuelnog šampiona Francuske, Pari Sen Žermena, savladali su u 23. kolu Lige 1 ekipu Bordoa rezultatom 2:0 (0:0).

Zlatan Ibrahimović

U prvom poluvremenu viđena je veoma tvrda utakmica, u kojoj su igrači PSŽ-a imali inicijativu ali nisu uspeli da je krunišu golovima. Tek u nastavu su domaći uspeli da slome otpor Bordoa i da stignu do trijumfa. Strelci su bili Zlatan Ibrahimović i Aleks, nakon asistencija Moure, u 59. i 88. minutu susreta.

Nakon 23 odigrana kola PSŽ je i dalje lider na tabeli sa 54 osvojena boda, dok je Bordo na 7. poziciji sa 34 boda.